Hakkımızda

Radikal Akademi, kariyer sınavlarına yönelik yayıncılık yaparak başlayan kurumumuz, bu alandaki başarısını dershanecilikte sürdürmektedir. Türkiye'nin en iyi akademisyen kadrosuyla çalışmalarını yürüten kurumumuz KPSS - ALES - DGS – ADLİ-İDARİ YARGI HAKİMLİK VE YDS Sınavlarına yönelik yayınlar hazırlamaktadır. Radikal Akademi, çalışmalarına "profesyonel eğitim kurumu" ilkesi ile başlamış ve bu doğrultuda elde ettiği birikimi arttırmaya özen göstermektedir.
Her yıl artan öğrenci sayısıyla birlikte eğitim politikasında uyguladığı, yenilikçi projeleriyle sektörün öncü kuruluşlarından Radikal Akademi, bu eğitim/öğretim yılında da bu başarısını sizlerle taçlandırmaya devam edecektir.
Değişen müfredata uygun özgün yayınlarıyla da ön plana çıkmayı başarmış ve bu anlamda artık bir marka haline dönüşmüş kitaplarını bir adım daha ileriye götürerek, her alanda hazırladığı deneme sınavları ile de siz öğrencilerimizin başarısına kalite katmak adına çalışmalarını sürdürmektedir.
Tamamı akademisyenlerden oluşmuş seçkin ve deneyimli eğitim kadrosu, birebir soru isabeti ve uygun fiziki koşullarıyla TÜRKİYE'in gururu olmaya devam ediyoruz. Rehberlik ve danışmanlık hizmetimizin yanında, yıl içerisinde yapılan gezilerimiz ve etkinliklerimiz ile öğrencilerimizin motivasyonuna katkıda bulunmaktan kıvanç duyuyoruz. Bu farklılığı Radikal Akademi ailesiyle yaşamaya sizleri de davet ediyoruz.
Çağdaş
Teknolojik
İlkeli
İdealist

Misyonumuz

Çağımızın yükselen dinamiği içerisinde, bireylerin girdikleri sınavlarda başarıyı yakalamasını sağlamak ve geleceklerini garanti altına almalarında onlara destek olmak.

Vizyonumuz

Demokratik, ilkeli, atılımcı ve radikal eğitim yaklaşımı ile Türkiye'nin en güvenilen ve saygın özel öğretim kurumu olmak.

İlkelerimiz

  • Eğitim ve öğretimde üst düzey kaliteyi korumak ve geliştirmek.
  • Bireysel farklılıkları gözeterek çağdaş öğretim yöntem ve tekniklerini kullanmak.
  • Çalışma hayatında, üretken ve başarılı bireyler yetiştirmek.

Ortak ve Temel Değerlerimiz

  • Kurum çalışanları, öğretmen, öğrenci ve veli arasında karşılıklı sevgi, saygı ve güven.
  • Etik değer ve ilkelere bağlılık.
  • Profesyonellik ve değer katma.
  • Diyalog ve saygı.